KOMUNIKAT STAROSTY MYŚLIBORSKIEGO Starosta Myśliborski, działając na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2019-10-16 07:33:41

III Memoriał Leszka Wieruckiego

12 Października br. w Myśliborskim Ośrodku Kultury odbył się drugi turniej szachowy (III Memoriał Leszka Wieruckiego), który był realizowany w ramach projektu współfinansowanego ze środków Powiatu Myśliborskiego pod nazwą „Integracja i Edukacja poprzez Szachy”.
W turnieju wzięło udział 52 zawodników, z czego zdecydowaną większość stanowili zawodnicy z Myśliborza i Dębna. Po raz pierwszy w historii Myśliborskich szachów nagrodzono taką ilość zawodników i zawodniczek, przyznano czterdzieści pucharów, medali i taką samą ilość nagród rzeczowych. Nagrodzenie takiej ilości osób nie było by możliwe, gdyby nie współfinansowanie ze środków Powiatu Myśliborskiego, za co dziękujemy.
Dziękuję przedstawicielowi Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz Panu Piotrowi Dudzie za obecność i wręczenie nagród ufundowanych przez Burmistrza.
Dziękuję sędziemu głównemu Maciejowi Skoczowi, za sprawne przeprowadzenie zawodów, Emilowi Wiernickiemu i jego mamie za pomoc w organizacji zawodów i pracownikom Ośrodka Kultury za przygotowanie Sali do gry.

Wyniki Grupa A:

1. Mikołaj Aliavdin
2. Jerzy Brok
3. Marek Bajek
4. Daniel Pyra
5. Sebastian Matul
6. Kajetan Przysiecki

Nagrody Dodatkowe:
Najlepsza Kobieta: Nadzieja Jezikowska
Najstarszy Zawodnik: Stanisław Tomala
Najlepszy Junior Grający z Seniorami: Mateusz Derejczyk
Zawodnik, który przyjechał z najdalszej miejscowości: Daniel Pyra

Wyniki Grupa B:

Najlepszy zawodnik do 8 lat

1. Szymon Ragan
2. Maciej Dziubek
3. Mateusz Sobański
4. Zofia Ragan
5. Bartosz Książek
6. Oskar Sielawa

Najlepszy zawodnik do 13 lat

1. Emil Wiernicki
2. Kacper Zborowski
3. Marcel Zalewski
4. Piotr Przepolewski
5. Maciek Borowiec
6. Emilia Pochranowicz

Najlepszy zawodnik do 18 lat

1. Damian Wilimski
2. Rafał Matul
3. Monika Lewandowska

Nagrody dodatkowe:

Najlepsza Juniorka: Emilia Pochranowicz
Najmłodsza Zawodniczka: Zofia Ragan
Najlepszy Zawodnik z Chojny: Jakub Tylus
Najlepszy Zawodnik z Dębna:
1. Piotr Przezpolewski
2. Zosia Szar
3. Michał Stefanowicz

Zdjęcia: Leszek Zalewski
Łukasz Matul
Piotr Czaczka

GALERIA ZDJĘĆ

 

„Administrator, informuje, że w razie powstania roszczenia w zakresie przetwarzania danych osobowych poprzez udostępnienie fotografii na stronie internetowej Powiatu, należy zgłosić się do Administratora danych osobowych Powiatu Myśliborskiego”



 

eURZĄD

75 lat Pomorza Zachodniego

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Kwiecień 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia