OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu   Z dniem 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej zaczęło...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2018-11-07 09:01:27

ACH, CÓŻ TO BYŁO ZA WIDOWISKO!...

Dnia 26 października 2018 roku w sali widowiskowej Myśliborskiego Ośrodka Kultury w Myśliborzu w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Seniora odbył się koncert międzypokoleniowy pn. „Napiszę do ciebie z dalekiej podróży”.

Podczas koncertu głos zabrała Pani Danuta Patkowska Starosta Myśliborski, która powitała licznie przybyłych seniorów z terenu Powiatu Myśliborskiego, a także złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego w październiku Międzynarodowego Dnia Seniora. Następnie głos zabrał Pan Janusz Winiarczyk – Prezes Myśliborskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który także przywitał zgromadzonych i zaprosił do obejrzenia przygotowanego widowiska.

„Napiszę do ciebie z dalekiej podróży” to najnowszy projekt Krystyny Matuszak – członkini Myśliborskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wspaniała, niestrudzona scenarzystka, choreograf i tancerka zaskoczyła widzów fantastycznym, międzypokoleniowym spektaklem wokalno-tanecznym.
Pozostanie Jej tajemnicą, jak potrafiła zaprosić, ba! zapalić do tego projektu świetnych współpracowników: Jacek Włosek – współtworzył scenariusz, napisał znakomite dialogi i jako konferansjer, zarazem narrator poprowadził całość. Bezbłędny montaż, dźwięk i światła – to zasługa Piotra Siewruka. Choreografia i kostiumy – to dzieło Krystyny Matuszak, Haliny Krasowskiej, Jolanty Czaczka i Karola Czaczka oraz Adrianny Prygoń. Widowisko zabrało nas, zachwyconych widzów, w podróż przez czas i przestrzeń.
Młode małżeństwo, Kasia i Dominik (w tych rolach Asia Matuszak i Rafał Topolski) odziedziczyło po ciotce Klotyldzie dom, a w nim szafę z walizą pełną starych listów i pocztówek z pozdrowieniami z całego niemal świata. Młodzi czytają te pozdrowienia i – wywołują z ciemności tancerzy i piosenkarzy. A każdy taniec, każda piosenka przywołuje dawny czas, dawne wspomnienia i sentymenty, stanowi cudowną ilustrację zapisanych listów. Mnie i pewnie nie tylko mnie, oczarował wspaniały taniec motyli, ilustrujący pocztówkę z Prowansji. Tańczyły pełne gracji i wdzięku panie z „Babylonu” i przeurocze maluszki z przedszkola „Misia Uszatka”. Gorący aplauz wzbudzili również tancerze z „Estery” i młodzi hip-hopowcy z grupy „Born to fly”. Zachwycały piosenki w wykonaniu Oli Fodemskiej oraz Antoniego Płaczka i Agnieszki Wieruckiej z klubu piosenki. A tytułowy utwór – „Napiszę do ciebie z dalekiej podróży” – opracował i nagrał Mirek Wirkowski.

Po zakończeniu koncertu Pan Mariusz Norsesowicz – Wicestarosta Myśliborski podziękował inicjatorce i pomysłodawczyni całego wydarzenia Pani Krystynie Matuszak, składając kwiaty w uznaniu za zasługi w promocji Powiatu Myśliborskiego.

To wspaniałe widowisko nie miało słabych stron! Mamy nadzieję, że będzie jeszcze w przyszłości powtórzone.

 

  

eURZĄD

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Lipiec 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia