KOMUNIKAT STAROSTY MYŚLIBORSKIEGO Starosta Myśliborski, działając na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2018-10-19 13:27:55

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Myśliborzu

Dnia 16 października 2018 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Myśliborzu w budynku przy ulicy Północnej 15.

Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem zaproszonych gości przez prowadzącą Panią Beatę Fryder – Dyrektora Zespołu Szkół w Myśliborzu, która podkreśliła, że 16 października 2018 roku to wyjątkowy dzień z uwagi na obchody 40 rocznicy wyboru na stolicę Piotrową Metropolity Krakowskiego Karola Wojtyły.

Następnie głos zabrała Starosta Myśliborski Pani Danuta Patkowska, która w swoim przemówieniu podziękowała wszystkim radnym i samorządowcom dzięki którym udało się ukończyć inwestycję rozpoczętą kilkanaście lat temu, a także wyraziła nadzieję, że nowa siedziba będzie dobrze służyła nie tylko pracownikom ale przede wszystkim mieszkańcom Powiatu Myśliborskiego.

Następnie głos zabrał Członek Zarządu Pan Andrzej Potyra - ówczesny Starosta Myśliborski III Kadencji Samorządu Powiatowego, w czasie której zainicjowano przedmiotową inwestycję. Z kolei głos zabrali Poseł RP Pan Leszek Dobrzyński oraz Wojewoda Zachodniopomorski Pan Tomasz Hinc, którzy w swoich wystąpieniach pogratulowali otwarcia nowej siedziby oraz miejsca godnych warunków pracy i przyjęć interesantów.

W dalszej części uroczystości Starosta Myśliborski Pani Danuta Patkowska wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu w Myśliborzu Panem Ferdynandem Łukasikiem wręczyła pamiątkowe medale osobom, które w sposób szczególny przyczyniły się do powstania nowej siedziby Starostwa Powiatowego w Myśliborzu. Z kolei odbyła się część artystyczna, którą uświetnili swoim występem uczniowie oraz absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Myśliborzu.

Następnie zaproszono wszystkich gości przed siedzibę Starostwa na uroczyste odsłonięcie siedziska edukacyjno – promocyjnego – daru od Nadleśnictwa Myślibórz.

Po odsłonięciu siedziska zebrani udali się na IV piętro budynku Starostwa, na którym dokonano uroczystego przecięcia wstęgi, po którym ksiądz Dziekan Kanonik Jerzy Tobiasz dokonał poświęcenia budynku. Następnie zaproszeni goście zwiedzali pomieszczenia nowej siedziby budynku Starostwa Powiatowego.

W uroczystości wzięło udział wielu zaproszonych gości m.in. Poseł PR Leszek Dobrzyński, Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Hinc, Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki PSP w Szczecinie Jacek Staśkiewicz, Zastępca Zachodniopomorskiego Komendanta PSP w Szczecinie Marek Popławski, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku Maria Brzozowska, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie Andrzej Szelążek, Nadleśniczy z terenu Powiatu Myśliborskiego, Burmistrzowie, Wójtowie z terenu Powiatu Myśliborskiego, Duszpasterze, Powiatowe Służby, Inspekcje i Straże z terenu Powiatu Myśliborskiego, Członkowie Zarządu Powiatu w Myśliborzu, Radni Rady Powiatu w Myśliborzu, Dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych, Naczelnicy i pracownicy Wydziałów Starostwa Powiatowego oraz inni zaproszeni goście.

Uroczystość zapisze się w historii Powiatu Myśliborskiego jako wyjątkowy i szczególny dzień dla naszej jednostki. To symboliczny początek nowego przyjaznego interesantom miejsca, stojącego otworem dla wszystkich mieszkańców Powiatu Myśliborskiego.

 

<<GALERIA>> 

eURZĄD

75 lat Pomorza Zachodniego

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

Nieodpłatna pomoc prawna, porady obywatelskie i mediacja

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Maj 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia