OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu   Z dniem 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej zaczęło...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2018-09-25 07:24:25

Piknik Charytatywny

9 września po raz drugi udało nam się z powodzeniem zorganizować Piknik Charytatywny. Tym razem dla 3 letniego Oskara chorego na mukowiscydozę, którego rodzice zwrócili się do nas z prośba o pomoc. Współczesna medycyna nie potrafi wyleczyć mukowiscydozy, jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnych środków i metod terapeutycznych w zwalczaniu objawów oraz dostępności specjalistycznych zabiegów w odpowiednio przystosowanych placówkach leczniczych można znacząco wydłużyć życie chorych. Oskarowi i jego rodzicom codzienne zmaganie się z chorobą ułatwiłaby kamizelka na którą właśnie postanowiliśmy uzbierać. Nikogo nie musieliśmy namawiać. Jako pierwszy z własnej inicjatywy zgłosił się do nas pan Robert Dudek reprezentujący MKS Osadnik, który wyraził chęć pomocy podczas organizacji i zaproponował zorganizowanie turnieju piłkarskiego. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować wspólny PIKNIK, który odbyłby się na świeżym powietrzu, aby zarówno turniej jak i cala reszta mogły odbyć się w tym samym miejscu.

Przygotowania do tak dużej imprezy trwały prawie pół roku. Pracował nad tym sztab ludzi, których nie sposób tutaj wymienić. Cały ciężar z ramienia szkoły wzięły na siebie Pani dyrektor Beata Fryder oraz Pani Aneta Pasturczak – kilkukrotnie organizujące podobne akcje, z ramienia MKS Osadnik Pan Robert Dudek oraz odpowiadająca na każdy nasz apel dotyczący pomocy potrzebującym pani Dorota Gzela. Należy wspomnieć również o dwóch młodych dziewczynach: Oliwi Mikołajewicz uczennicy naszej szkoły a jednocześnie przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego oraz jej koleżance Nikoli Krzyżyk, które to w pocie czoła w upalne lipcowo-sierpniowe dni przemierzały wszerz i wzdłuż ulice Myśliborza, aby nakłonić ludzi o dobrych sercach do pomocy i znaleźć sponsorów. Bo całość naszego Pikniku zorganizowaliśmy głównie dzięki pomocy wielu myśliborskich instytucji, zakładów, przedsiębiorców oraz prywatnych osób. Piknik nie objąłby swoim zasięgiem tak dużej liczby wspaniałych uczestników, gdyby nie nieoceniona pomoc dyrektor MOK-u Pani Doroty Wolanin oraz pracowników tej instytucji, TVB 24 Myślibórz, FOTOPOS Myślibórz, Twoje Radio Stargard oraz radio Lipiany. To oni zadbali o to aby nas było widać i słychać zarówno przed piknikiem jak i w jego trakcie. Swoją obecności zaszczyciły nas zespoły muzyki disco polo: Locus, Jocer Squad, Louders oraz Fenomen. Zespół Fenomen był z nami już drugi raz. Nie możemy nie wspomnieć, że wszystkie zespoły zagrały charytatywnie. Po raz drugi gościliśmy również Zespół Tańca Aluzja z Gorzowa oraz nasz rodzimy Klub tańca Estera.

Finansowe wsparcie otrzymaliśmy od Starosty Powiatu Myśliborskiego pani Danuty Patkowskiej oraz Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz pana Piotra Sobolewskiego. Dodatkowo zarówno pani Starosta jak i pan Burmistrz objęli nasz Piknik honorowym patronatem.

Po raz drugi mogliśmy również liczyć na osoby, których nie było widać i słychać, ale to dzięki nim prawie co godzinę znaliśmy kwotę pieniędzy jaką w danym momencie udało się uzbierać. Nad sprawnym liczeniem oraz bezpieczeństwem zbieranych pieniędzy czuwały przez cały czas trwania pikniku pani Danuta Jurek, pani Iwona Sławińska oraz pani Barbara Figiel. 

eURZĄD

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Maj 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia