Budujemy obwodnicę Myśliborza!   Poseł na Sejm RP Leszek Dobrzyński, Wojewoda Zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski i Starosta Myśliborski Danuta Patkowska informują, że zostanie zbudowana obwodnica Myśliborza. Ruszyła...

2017-06-13 12:34:25

Rozpoczęto realizację kolejnego etapu inwestycji przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu.

Informujemy, że podpisano umowę z wykonawcą i dokonano przekazania placu budowy w związku z planowaną realizacją inwestycji pn.: „Przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku przy ul. Północnej 15 w Myśliborzu na obiekt użyteczności publicznej– II piętro”.

Zadanie swoim zakresem obejmuje wykonanie robót ogólnobudowlanych, teletechnicznych, elektrycznych oraz sanitarnych na II piętrze budynku wraz z remontem dwóch klatek schodowych do wysokości II piętra włącznie. Całkowity koszt realizacji zadania stanowi wartość: ok. 800.000 zł.

Zakończenie realizacji inwestycji nastąpi w IV kwartale 2017 r. Po wykonaniu robót budowlanych zostanie zlokalizowana tu Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Myśliborzu oraz Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Myśliborzu. Już wkrótce zamieścimy fotorelację, dokumentującą przebieg tej inwestycji!

Przypominamy, że w 2016 r. wykonano prace, których koszt stanowił: ok. 1.054.000 zł. W ramach inwestycji wykonano: roboty budowlane, sanitarne i elektryczne w holu, na parterze i I piętrze budynku.

W przyszłości planuje się wykonanie adaptacji III i IV piętra budynku wraz z zagospodarowaniem terenu, w tym m.in.: wykonanie robót teletechnicznych, wykonanie robót elektrycznych, wykonanie robót sanitarnych, szpachlowanie i malowanie pomieszczeń, ułożenie wykładzin antypoślizgowych, remont łazienek wraz z przystosowaniem ich do potrzeb osób niepełnosprawnych, remont dwóch klatek schodowych, utwardzenie dróg wewnętrznych, wykonanie miejsc postojowych/parkingów, wykonanie dojść do budynku wraz z usunięciem barier architektonicznych na potrzeby osób niepełnosprawnych, zagospodarowanie terenów zielonych, wykonanie oświetlenia zewnętrznego.

Inwestycja ta realizowana jest z myślą o mieszkańcach naszego Powiatu, ponieważ jej realizacja umożliwi zlokalizowanie wszystkich Wydziałów Starostwa, części jednostek organizacyjnych Powiatu oraz Powiatowych Inspekcji w jednym miejscu- w jednym budynku.

Wicestarosta Myśliborski                             Starosta Myśliborski

Mariusz Norsesowicz                                 Danuta Patkowska