OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu   Z dniem 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej zaczęło...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2007-10-08 13:43:13

Udział Uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie w Mityngu Lekkoatletycznym Regionu Zachodniopomorskiego w S

 Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dębnie 26. 09.07 wzięli udział w Mityngu Lekkoatletycznym Regionu Zachodniopomorskiego w Szczecinie, zdobywając 3 złote, 3 srebrne i 7 brązowych medali w następujących konkurencjach:

1. Pupka Przemysław zajął I miejsce w skokou w dal i II miejsce w rzucie piłeczką palantową.
2. Kaczyński Adam zajął I miejsce w rzucie piłeczka palantową i III miejsce w skoku w dal.
3. Pupka Artur zajął II miejsce w skoku w dal i III miejsce w rzucie piłeczką palantową.
4. Perka Mirosław zajął I miejsce w biegu na 400 metrów i VI miejsce w skoku w dal.
5.Jędrzejewski Sylwester- III miejsce w biegu na 100 metrów i VII miejsce w skoku w dal.
6.Sadkowski Robert zajął II miejsce w biegu na 100 metrów i V miejsce w skoku w dal.
7. Falecki Kamil zajął IV miejsce w skoku w dal i V miejsce w biegu na 100 metrów.

Drużyna chłopców w biegu sztafetowym 4x 100 metrów zajęła trzecie miejsce.

Skład drużyny:
Pupka Przemysław
Pupka Artur
Sadkowski Robert
Perka Mirosław

Uczniowie, zgodnie z regulaminem, mieli prawo startu w dwóch konkurencjach plus sztafeta w swoich grupach wiekowych.
(1995-1991) i (1990-1986).

Opiekun grupy
Maria Woś



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!

 

eURZĄD

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia