OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH – informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób fizycznych w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu   Z dniem 25 maja 2018 r. we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej zaczęło...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2007-05-08 08:38:20

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych


Dnia 27 kwietnia 2007r. Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Noblistów Polskich w Myśliborzu odbyło się zakończenie roku szkolnego 2006/2007 dla klas maturalnych. W uroczystości brali udział zaproszeni goście:

Starosta myśliborski – Pan Wojciech Wojtkiewicz
Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych – Pan Stanisław Urbanowski
Przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury – Pan Roman Czernielewski
Prezes ZNP – Pan Ferdynand Łukasik
Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Zbigniew Srokowski

 

Szkołę ukończyło 114 uczniów, którzy już 4 maja przystąpią do egzaminu maturalnego.

Najwyższe wyniki w nauce osiągnęły klasy:
III A - średnia ocen 3,95
III B - średnia ocen 3,72
III C - średnia ocen 3,72
III D - średnia ocen 3,45
III LP - średnia ocen 3,45

Uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem:

LP

Nazwisko i imię

Średnia ocen

Klasa

Wychowawca

1.

Błażejewska Karolina

5,07

III LOa

M. Wojtków

2.

Wolna Simona

5,07

III LOc

P. Juszczak

3.

Gawlas Alicja

5,00

III LOb

K. Chorabik

4.

Oleszczuk Katarzyna

4,93

III LOa

M. Wojtków

5.

Szczepan Natalia

4,93

III LOc

P. Juszczak

6.

Nowak Izabela

4,80

III LOc

P. Juszczak

7.

Palczyńska Natalia

4,80

III LOa

M. Wojtków

8.

Skok Sylwia

4.80

III LOa

M. Wojtków

9.

Szmajdziński Maciej

4,80

III LOd

K. Daniłków

10.

Zych Kamila

4,78

III LP

S. Lewandowska



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!

 

eURZĄD

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia