KOMUNIKAT STAROSTY MYŚLIBORSKIEGO Starosta Myśliborski, działając na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób...

kontakt

Miasto i Gmina Barlinek

barlinek ul. Niepodległości 20
74-320 Barlinek
tel. 95 746 55 40

umig@barlinek.pl

Gmina Boleszkowice

boleszkowice ul. Świerczewskiego 24
74-407 Boleszkowice
tel. 95 760 61 24

boleszkowice@boleszkowice.pl

Miasto i Gmina Myślibórz

mysliborz Rynek im. Jana Pawła II 1
74-300 Myślibórz
tel. 95 747 20 61

mysliborz@mysliborz.pl

Miasto i Gmina Dębno

debno ul. J.Piłsudskiego 5
74-400 Dębno
tel. 95 760 30 02

umig@debno.pl

Gmina Nowogródek Pomorski

nowogrdek pomorski ul. A. Mickiewicza 15
74-304 Nowogródek Pomorski
tel. 95 747 17 60

sekretariat.gm @nowogrodekpomorski.pl

AKTUALNOŚCI

2007-04-02 14:11:13

VI Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w indywidualnych biegach przełajowych

 W dniu 31.03.2007r na stadionie leśnym Gimnazjum Publicznego nr 1 w Barlinku odbyły się VI Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców wszystkich typów szkół.

W imprezie uczestniczyło 325 dziewcząt i chłopców.

Okolicznościowe medale, puchary i dyplomy wręczali:

Starosta Myśliborski Andrzej Potyra, Przewodniczący Rady Miejskiej w Barlinku Dariusz Zieliński, Wice Burmistrz Barlinka Amelia Pakosz, dyrektor ZEAS w Barlinku Zdzisław Kik, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Ryszard Czekała, dyrektor GP nr 1 w Barlinku Lidia Kulczycka-Perske.

Organizatorami biegów byli:

Międzyszkolny Ośrodek Sportu „Szkuner” w Myśliborzu, filia MOS w Barlinku, Gimnazjum Publiczne nr 1 w Barlinku, Starostwo Powiatowe w Myśliborzu.

Wyniki:

  • Szkoły Podstawowe:

dziewczęta klasy III-IV – dystans 800m

1. Bujałkowska Katarzyna – SP Nowogródek Pom.
2. Rodziewcz Kinga – SP Sarbinowo
3. Mariańsa Ola – SP nr 4 Barlinek

chłopcy klasy III-IV – dystans 800m

1. Osiecki Arkadiusz – SP nr 3 Myślibórz
2. Paszkiewicz Adam – SP Nawrocko
3. Grzywna Adrian – SP nr 4 Barlinek

dziewczęta klasy V-VI – dystan 800m

1. Kusa Katarzyna – SP nr 4 Barlinek
2. Politowicz Ola – SP nr 4 Barlinek
3. Szubka Urszula – SP nr 1 Barlinek

chłopcy klasy V-VI – systans 1000m

1. Sługocki Mateusz- SP nr 1 Barlinek
2. Krzysztofik Patryk – SP nr 1 Barlinek
3. Małowiecki Mateusz – SP nr 3 Myślibórz

  • Szkoły Gimnazjalne:

dziewczęta – dystans1000m

1. Połchowska Kamila – GP Myślibórz
2. Zielińska Katarzyna – GP Dębno
3. Sawicka Alicja – GP nr 2 Barlinek

dziewczęta – dystans 2000m

1. Zemla Monika – GP Myślibórz
2. Kreczmer Patrycja – GP Dębno
3. Jakubowska Patrycja – GP Myślibórz

chłopcy – dystans 1500m

1. Drochomirecki Wojciech – GP Smolnica
2. Błażejewski Bartosz – GP Myślibórz
3. Lewennberg Dawid – GP nr 1 Barlinek

chłopcy – dystans 2500m

1. Lewandowski Miłosz – GP Myślibórz
2. Kłosowski Marcin - GP Dębno
3. Ziobrowski Tomasz – GP Dębno

  • Szkoły Ponadgimnazjalne:

dziewczęta – 1000m

1. Babicz Otylia – ZSP nr 1 Dębno
2. Mikołajczyk Judyta – ZSP nr 1 Barlinek
3. Okoniewska Anna – ZSP nr 3 Myslibórz

dziewczęta – dystans 2000m

1. Prochorenko Joanna – ZSP nr 2 Myślibórz
2. Kleśta Barbara – ZSP nr 2 Myślibórz

chłopcy – dystans 1500m

1. Krajda Wojciech – ZSP nr 3 Myślibórz
2. Drochomirecki Paweł – ZS Smolnica
3. Zieliński Konrad – ZSP nr 1 Barlinek

chłopcy – dystans 2500m

1. Pietrucik Jakub – ZSP nr 1 Barlinek
2. Kwiatkowski Krzysztof – ZSP nr 1 Dębno
3. Perka Grzegorz – ZS Smolnica

galeria >>>

 



+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.



Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!

 

eURZĄD

75 lat Pomorza Zachodniego

bip

eboi

elektroniczny samorząd

Internetowy System Umawiania Wizyt w Wydziale Komunikacji

RSO

dzienniki ustaw

monitor polski

dla nieslyszacych

Nieruchomosci

Kalendarz imprez

  Kwiecień 2020  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

 

ISO
ISO 9001

LAUREAT

Obsługa techniczna
ALFA TV

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia